De ijsbaan is gesloten

Hieronder een overzichtje van de uitslagen van de marathon, gereden op 12-1-2009
3-daagse wordt 2-daagse maar door de dooi een 1-daagse.


Uitslag Dames:

 

Pl Naam

1 Sandra 't Hart
2 Elma de Vries
3 Daniëlle Bekkering
4 Jolanda Langeland
5 Mariska Huisman
6 Maria Sterk
7 Erna Kijk In de Vegte
8 Lucy Hutten-Witteman
9 Margo van de Merwe
10 Marjolijn Hulzebosch
11 Andrea Sikkema
12 Yvonne Spigt
13 Birgit Witte
14 Anniek ter Haar
15 Marinda van Bergeijk
16 Kitty Meeth
17 Cindy van den Berg
18 Kimberly Muusse
19 Carla Zielman
20 Marianne van Leeuwen

 

Uitslag Proloog Heren:

 

Pl Naam

1 Bob de Vries
2 Ingmar Berga
3 Willem Hut
4 Cedric Michaud
5 Tristan Loy
6 Jan Maarten Heideman
7 Lars Hoogenboom
8 Jan van Oosterom
9 Arjan Stroetinga
10 Christijn Groeneveld
11 Sander Kingma
12 Ruud Aerts
13 Douwe de Vries
14 Douwe Bierma
15 Karlo Timmerman
16 Casper Helling
17 Bart de Vries
18 Jochem Uithoven
19 Arjen Becker
20 Roy Boeve

 

Uitslag Wedstrijd 100 km Heren:

 

Pl Naam

1 Bob de Vries
2 Cedric Michaud
3 Ingmar Berga
4 René Ruitenberg
5 Ruud Aerts
6 Tristan Loy
7 Martijn Bovenmars
8 Sander Kingma
9 Ralf Zwitser
10 Jens Zwitser
11 Rob Busser
12 Hermen van der Wal
13 Durk Fabriek
14 Jeroen de Vries
15 Jochem Uithoven
16 Ruud Borst
17 Melvin van Zanten
18 Martijn van Es
19 Bas van Hest
20 Lars Hoogenboom

 

Algemeen Klassement Heren:

 

Pl Naam

1 Bob de Vries
2 Cedric Michaud
3 Ingmar Berga
4 Tristan Loy
5 Ruud Aerts
6 René Ruitenberg
7 Sander Kingma
8 Martijn Bovenmars
9 Jens Zwitser
10 Rob Busser
11 Ralf Zwitser
12 Jochem Uithoven
13 Durk Fabriek
14 Jeroen de Vries
15 Ruud Borst
16 Hermen van der Wal
17 Melvin van Zanten
18 Lars Hoogenboom
19 Martijn van Es
20 Bas van Hest

 

Nederlands Kampioenschap 100 km natuurijs

Heren:

1e Bert Verduin
2e Ruud Borst
3e Henk Agenent

 

Dames:

1e Jenita Smit
2e Klasina Seinstra
3e Gretha Smit

De 3 Daagse Van Ankeveen

 

1e Arnold Stam
2e Ruud Borst
3e R.v Kempen

Nederlands Kampioenschap 100 km natuurijs

 

Heren:

1e Dries van Wijhe
2e Rene Ruitenberg
3e J. Pronk

 

Dames:

1e A. Pasveer
2e H. Berkhoff
3e L. van Tol

 

De 3 Daagse Van Ankeveen (laatste dag afgelast, verregend)

 

1e Jos Niesten
2e R. v Kempen
3e D. v Wijhe

 

De 3 Daagse Van Ankeveen

 

1e Evert v Benthem
2e Jan Kooiman
3e R. Vunderink

 

141 km wedstrijd

 

Heren:
1e Jan Kooiman
2e Wim Vos
3e Jos Niesten


Dames:

1e Joke van der Voort
2e Lenie van der Hoorn
3e Tineke Dijkshoorn

100 km wedstrijd

 

1e Dries van Wijhe
2e Jos Pronk
3e  W.Westerveld

Twitter

Volg ook ons op:

Facebook  twitter-badge-transparent  googlemaps

Schaatsensliep

schaatsensliep